Филтри
Галина Стоева — Real Estate Broker | ImoHub | ImoHub
Loading...
Галина Стоева
НИА ПРОПЪРТИ ГРУП
Няма посочени езици
Докладвай
Burgas,
+359890477787
Обяви на брокера
10 имота за продажба
Къща
42500 EUR
354.17 EUR/м²
Продава КЪЩА
Brodilovo, Brodilovo
120 м²
ет.2/2
ПРОДАВА СЕ
Къща
32000 EUR
542.37 EUR/м²
Продава КЪЩА
Vinarsko, Vinarsko
Тухла (на плоча)
59 м²
ет.1/1
1
2
ПРОДАВА СЕ
Къща
21500 EUR
155.8 EUR/м²
Продава КЪЩА
Kubadin, Kubadin
Тухла (на плоча)
138 м²
ет.2/2
Виж всички