Филтри
Бойко Филев — Real Estate Broker | ImoHub | ImoHub
Loading...
Бойко Филев
Грийн Хоум
Няма посочени езици
Докладвай
+359898526191
Обяви на брокера
2 имота за продажба
ПРОДАВА СЕ
Двустаен апартамент
114900 EUR
2735.71 EUR/м²
Продава 2-СТАЕН
Varna, Mladost 2
Панел
42 м²
·
1
ет.8/8
ПРОДАВА СЕ
Двустаен апартамент
119000 EUR
1776.12 EUR/м²
Продава 2-СТАЕН
Varna, Kaysieva gradina
Тухла (на плоча)
67 м²
·
1
ет.3/6
Виж всички