Филтри
Екатерина Маринова — Real Estate Broker | ImoHub | ImoHub
Loading...
Екатерина Маринова
Грийн Хоум
Няма посочени езици
Докладвай
+359897080652
Обяви на брокера
4 имота за продажба
Тристаен апартамент
110000 EUR
1309.52 EUR/м²
Продава 3-СТАЕН
Varna, Vinitsa
Тухла (на плоча)
84 м²
·
2
ет.1/5
1
2
ПРОДАВА СЕ
Двустаен апартамент
99500 EUR
1442.03 EUR/м²
Продава 2-СТАЕН
Varna, Vinitsa
Тухла (на плоча)
69 м²
·
1
ет.1/5
1
2
ПРОДАВА СЕ
Тристаен апартамент
178800 EUR
1324.44 EUR/м²
Продава 3-СТАЕН
Varna, Vinitsa
Панел
135 м²
·
2
ет.5/5
Виж всички