Филтри
Радослава Жекова — Real Estate Broker | ImoHub | ImoHub
Loading...
Радослава Жекова
Грийн Хоум
Няма посочени езици
Докладвай
+359896835063
Обяви на брокера
6 имота за продажба
Къща
400000 EUR
1716.74 EUR/м²
Продава КЪЩА
Varna, Chayka
Тухла (на плоча)
233 м²
Къща
852000 EUR
2989.47 EUR/м²
Продава КЪЩА
Varna, Chayka
Тухла (на плоча)
285 м²
Къща
820000 EUR
2981.82 EUR/м²
Продава КЪЩА
Varna, Chayka
Тухла (на плоча)
275 м²
Виж всички