Филтри
Мартин Манов — Брокер на недвижими имоти | ImoHub | ImoHub
Зареждане...
Мартин Манов
Грийн Хоум
Няма посочени езици
Докладвай
+359876878750
Обяви на брокера
10 имота за продажба
Къща
995000 EUR
1815.69 EUR/м²
Продава КЪЩА
Варна, Траката
Тухла (на плоча)
548 м²
10
11
12
13
14
15
16
17
ПРОДАВА СЕ
Тристаен апартамент
65000 EUR
560.34 EUR/м²
Продава 3-СТАЕН
Балчик, Добрич
Тухла (на плоча)
116 м²
·
2
ет.2/5
Къща
265000 EUR
2007.58 EUR/м²
Продава КЪЩА
Варна, Траката
Тухла (на плоча)
132 м²
ет.1/2
Виж всички